Korisnik:
Lozinka:

ZANIMLJIVOSTI

HRANILIŠTA ZA PTICE

Vrijedni učenici naše škole izradili su hranilišta za ptice koja će postaviti oko škole. Učenici koji su sudjelovali u ovom projektu su:

Leon Pleša, Ana Petković, Dora Vurić, Mia Jurak, Jan Vaniček, Larisa Mikulin, Lorena Šurbek, Lovro Prka, Luka Pavlina, Luka Pritišanac, Mihael Vojvodić, Fran Novačić, Petra Princip, Stjepan Kozarić i David Beletić.

Hvala svim učenicima koji su zajedno s učiteljicom Gordanom Kalanj Kraljević sudjelovali u ovoj plemenitoj akciji. Svim učenicima bit će dodijeljene nagrade.

Više fotografija možete pregledati ovdje.

SADNJA GUPČEVE LIPE

U petak, 27. 11., u našem je školskom dvorištu  zasađena je sadnica klona Gupčeve lipe u sklopu projekta Turističke zajednice područja Donja Stubica i Gornja Stubica "Uvođenje i razvoj ekološke proizvodnje ljekovitog i začinskog bilja - školski vrtovi".

Gupčeva lipa stablo je staro više od 400 godina čije su sadnice vegetativnim putem uzgojene u Hrvatskom šumarskom institutu u Jastrebarskom te su na taj način geni Gupčeve lipe sačuvani za sva vremena.

Više fotografija možete pregledati ovdje.

REZULTATI SKUPLJANJA PAPIRA

U prošloj školskoj godini 2019./2020. učenici naše škole od 1. do 8. razreda skupili su oko 4000 kg starog papira. Novcem dobivenim prodajom starog papira kupit ćemo novi papir. Učenici koji su skupili više od 50 kg, dobili su zahvalnice. Najviše starog papira donijeli su učenici: Bruno Pavletić iz 8. a, koji  je donio  628 kg  papira i Tena Greguričević iz 8. a, koja  je donijela 360 kg starog papira.

Čestitamo  svim učenicima, učiteljicama i roditeljima koji su sudjelovali u akciji. Naš projekt ide dalje. Skupljanjem starog papira i njegovom prodajom štitimo  okoliš i novac.

koordinatorica projekta Gordana Kalanj Kraljević

Za pregledavanje ostalih fotografija, kliknuti ovdje.

« Siječanj 2021 »