preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:

ZANIMLJIVOSTI

https://office365.skole.hr/

Raspored informacija

TERMINI INDIVIDUALNIH INFORMACIJA 2021./2022.

Obavezna je najava za termin informacija kod učitelja/ce, u jednom terminu učitelj može primiti ograničen broj roditelja.   
NAJAVITI SE MOŽETE PUTEM MAILA ILI DA VAŠE DIJETE PRENESE PORUKU UČITELJU/CI.

 RAZREDNA NASTAVA

  PREZIME IME PARNI UJUTRO NEPARNI UJUTRO DODATNI TERMIN
1. Abičić Vesna   PET 9:40 - 10:20 27.10., 24.11., 15.12.
od 17:00 - 18:00
2. Delibos Ljiljana PON 10:30 - 11:10 PON 16:40 - 17:20  
3. Dizdarević Lana PET 8:50 - 9:35 SRI 10:30 - 11:15 zadnja srijeda u
mjesecu  18:00 - 18:45
4. Kapuđija Miroslava ČET 9:40 - 10:20 ČET 10:30 - 11:40
13.10., 10.11., 8.12.
od 17:15- 18:00
5. Keleković Lidija PON 9:40 - 10:20 PON 15:50 - 16:30  
6. Komljenović Anđelka SRI 16:45 - 17:30 SRI 9:40 - 10:20  
7. Ladović Vlasta SRI 16:40 - 17:20 ČET 10:30 - 11:00  
8. Margetić Snježana UTO 10:30 - 11:10 PON 16:40 - 17:20  
9. Mutka Lidija ČET 16:45 - 17:30 ČET 9:40 - 10:20  
10. Mužinić Čujić   Sanja   UTO 9:40 - 10:20 zadnji četvrtak u
mjesecu od 16:45 - 17:45
11. Škoc Lucija SRI 9:40 - 10:20 PON 9:40 - 10:20 13.10., 10.11., 8.12.
od  17:15 - 18:00
12. Vrhovec Kristina SRI 9:40 - 10:30 UTO 9:40 - 10:20 14.10., 11.11., 9.12.
od 17:00 - 17:45
BOR Belanić Kristina     po dogovoru
BOR Grgec Martina     po dogovoru
BOR Perković Pernar Slavica PON 13:20-14:00 PON 16:30 - 17:00  
BOR Prosoli Jelena     po dogovoru

 

PREDMETNA NASTAVA

  PREZIME IME PARNI UJUTRO NEPARNI UJUTRO
1. Antonović Glavač Iva SRI 14:10 - 15:00 SRI 18:20 - 19:05
2. Bašagić Sada SRI 17:30 - 18:10 SRI 17:30 - 18:10
3. Beganović Ridžal Andrea   PON 9:40 - 10:20
4. Čabaj Dragica PET 9:40 - 10:20 PET 10:30 - 11:10
5. Dodić Barbara   PON 9:40 - 10:20
6. Frigelj Ivona PON 12:50 - 13:20 PON 14:10 - 14:50
7. Hršak Andreja PON 15:50 - 16:30 PET 10:30 - 11:10
8. Hudin Ana UTO 12:50 - 13:30 PET 17:20 - 18:00
9. Jašek Marko PON 9:40 - 10:20 PON 16:40 - 17:20
10. Jularić Mara ČET 9:40 - 10:20 SRI 16:40 - 17:20
11. Jurković Antonija PET 13:20 - 14:00 ČET 9:40 - 10:30
12. Kalanj Kraljević Gordana SRI 17:30 - 18:10 SRI 12:00 - 12:40
13. Knežević Željka ČET 18:20 SRI 18:20
14. Kovač Horvat Đurđica    
15. Kukić Tea UTO 10:30 - 11:10 UTO 13:30 - 14:10
16. Lončarić Monika PON 10.30 - 11:10 UTO 17:20 - 17:50
17. Malus Paulić Mirjana SRI 8:45 - 9:30 ČET 18:15 - 19:00
18. Markanović Petra SRI 9:40 - 10:20 PON 18:10 - 18:50
19. Miljan Nataša SRI 17:30 - 18:10 PET 8:50 - 9:30
20. Novoselec Maja SRI 18:10 - 18:50 UTO 9:30 - 10:10
21. Nuić Slavica UTO 15:50 - 16:30 UTO 8:50 - 9:30
22. Pavlić Držanić Zlatka SRI 11:20 - 12:00 PON 18:10 - 18:50
23. Prelec Tea UTO 15:50 - 16:30 ČET 9:40 - 10:20
24. Stunja Rister Branka ČET 15:00 - 15:40 PET 9:40 - 10:20
25. Sugović Marijana SRI 10:30 - 11:10 PET 16:40 - 17:30
26. Štefanič Agić Antonija SRI 18:20 - 19:05 PON 10:30 - 11:10
27. Štimac Daniela UTO 11:10 - 12:00 SRI 9:30 - 10:20
28. Ucović Maša PON 15:00 - 15:40 SRI 10:30 - 11:10
29. Vuzem Matija UTO 12:10 - 12:50 SRI 9:40 - 10:20
30. Žulj Zurovec Marija UTO 18:10 - 18:50  PON 7:30 - 8:00
31. Ravnatelj Ivica Pavlić svaki četvrtak 16:00 - 17:00

 

  :: opširnije :: 


objavio: Marijana Sugović  datum: 24. 11. 2021. 20:51

TERMINI INDIVIDUALNIH INFORMACIJA

  Prezime Ime parni ujutro parni popodne
1. Antonović Glavač Iva UTO 12:30h - 13:15h ČET 11:10h - 12:25h
2. Bašagić Sada PON 17:00h - 17:45h ČET 17:00h - 17:45h
3. Beganović Ridžal Andrea    
4. Brajičić Darko UTO 10:50h - 11:35h SRI 9:50h - 10:35h
5. Čabaj Dragica UTO 15:20h - 16:05h ČET 11:40h - 12:25h
6. Frigelj Ivona PON 9:50h - 10:35h PON 16:10h - 16:55h
7. Gabriša Tea UTO 15:20h - 16:05h UTO 8:50h - 9:35h
8. Hršak Andreja

UTO 9:50h - 10:35h

(uz obaveznu najavu)

-
9. Hudin Ana PON 17:50h - 18:35h PON 12:30h - 13:15h
10. Jašek Zoran SRI 11:40h - 12:25h PON 15:20h - 16:05h
11. Jularić Mara PET 17:00h - 17:45h PET 10:50h - 11:35h
12. Kalanj Kraljević Gordana UTO 12:30h - 13:15h ČET 13:30h - 14:15h
13. Knežević Željka SRI 10:40h - 11:25h SRI 18:40h - 19:25h
14. Kovač Horvat Đurđica UTO 11:40h - 12:25h ČET 10:50h - 11:35h
15. Kukić Tea    
16. Ladović Petra PET 9:50h - 10:35h SRI 18:40h - 19:25h
17. Lončarić Monika ČET 10:50h - 11:35h PON 18:35h - 19:10h
18. Malus Paulić Mirjana ČET 15:05h - 15:50h ČET 18:40h - 19:25h
19. Markanović Petra UTO 12:25h - 13:10h PON 18:35h - 19:20h
20. Marušić Tanja PON 13:30h - 14:15h ČET 18:30h - 19h
21. Miljan Nataša SRI 16:10h - 16:55h ČET 17:00h - 17:45h
22. Novoselec Maja PET 11:40h - 12:25h SRI 13:30h - 14:15h
23. Nuić Slavica PET 17:50h - 18:35h UTO 9:50h - 10:35h
24. Pavlić Držanić Zlatka - PON 17:50h - 18:35h
25. Stunja Rister Branka SRI 10:50h - 11:35h po dogovoru
26. Štefanič Agić Antonija UTO 17:00h - 17:45h UTO 10:50h - 11:35h
27. Štimac Daniela PET 16:10h - 16:55h PET 11:40h - 12:25h
28. Vraneković Zrinka ČET 11:40h - 12:25h  -
29. Vukić Andrea PON 16:00 - 16.45 h SRI 15:00 - 15:45
30. Vuzem  Matija PON 13:30h - 14:15h PET 14:20h - 15:05h
31. Žulj Zurovec Marija UTO 18:35h - 19h UTO 10:50h - 11:35h
32. Ravnatelj Ivica Pavlić svaki četvrtak 15:30h - 18:30h

 

  :: opširnije :: 


objavio: Andreja Hršak  datum: 28. 10. 2019. 12:49
» Arhiva naših vijesti    
 


Kalendar
« Siječanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji


Razredi

Školski dokumenti

 


 

Školski kaledar rada   2021./22.

 

Prijevoz školskim autobusom

 

Priloženi dokumenti:
AUTOTURIST - VOZNI RED.pdf


Tražilica



Korisni linkovi

 

 

 





preskoči na navigaciju